2018 yılında saçlar oldukça havalı ve iddialı modeller ile döneme damgasını vuruyor. Çarpıcı ve oldukça havalı 2018 Bayan saç modelleri farklı detayların yanı sıra nostaljik modellerde dikkat çekiyor. Bu dönemde en çok dikkat çeken modeller ise kısa ve rahat modeller oluyor. Yıka ve çık modelleri rahat şekil almasının yanı sıra kolay kullanılıyor olması avantaj sağlıyor ve çok fazla tercih ediliyor. Kendini daha enerjik ve daha çekici hissetmek isteyen bayanlar ayrıca modellere farklı renkler katarak daha fazla öz güven oluşturabiliyor.

Kâküllü Bob Modeller

Doğal ve dağınık saç severlerin en çok tercih ettiği modeller keskin çizgileri ile dikkat çeken bob modeller oluyor. Daha keskin çizgiler ile karşımıza çıkan bob kesimler kâkül ile daha belirgin hale geliyor ve kişiye havalı bir saçı garanti ediyor. Birçok ünlünün de tercih ettiği model farklı bir hava katıyor ve tüm kıyafetlerinize uyumlu bir saç yapabilmeniz için fırsat sunuyor. Özellikle saçınız ince telli bir yapıya sahip ise bu modeller sizin için oldukça uygun olacaktır. Alın yapınıza göre kâkülsüz bob modeli kesimi ile daha romantik görünebilirsiniz. Kulak arkası kullanımı yaparak düz kullanım şeklinde daha kullanışlı bir saç elde edebilirsiniz.

Küt Modeller

Yıllardı en çok kullanılan modeller arasında gösterilen küt modeller 2018 yılında kendine yer buluyor. Birçok kişinin kullandığı ve oldukça rahat olan bu model hem düz hem de dalgalı olarak giyim tarzınıza göre kolay şekil alabiliyor. Hangi boy saça sahip olursanız olun saçlarınıza küt model vererek daha havalı görünebilirsiniz. Küt saç modelini ister dağınık bırakabilir, isterseniz ensenizde atkuyruğu yaparak farklı bir modeli rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Please enter your name here