Processed with MOLDIV

Bel bölgesini inceltmek için soğan kürü genelde siz gebelik sonrası hanımlar için stres yaratacak durumdan kurtulacağınızın müjdesi. Özellikle 17-18 yaş arası kızlar da göbek bölgelerin de oluşan simitsel bel şekline giren belin kilo almalarını sağlıyor. Bunun ise %80 sebebi polikistik over ( yumurtalık kisti ) dir. Bu durumda yapılacak organik olan Prof.Dr. Saraçoğlu soğan kürünün gerçek anlamda faydalı olduğunu belirtmektedir.  Genç kızların artık sorun haline gelmiş bu vaka’larda soğan kürü‘nü uygulayıp halk diliyle doğal yöntemle fayda görmemiz gerekecektir.

Son zamanda moda adı altında giyilen kot pantolon’lar artık sağlığınız açısında da kötü rol oynamakta. Genelde erkek’lerin giydiği daracık o pantolonlar ciddi şekilde sağlığını bozmakta. Erkekler de bu durum sperm sayısını etkiliyor, sperm sorunu yaşıyorlar ve bacaklarında varikosel oluşumuna davetiye çıkartıyorlar.

Bunun yanı sıra, genç kızların da bilmesi gerektiğini düşünülerek Prof.Dr.Saraçoğlu’nun çok önemli anlattığı göğüs büyüklüğü sıkıntısı çeken genç kızlarda ise domates suyu önerilmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey hormonsuz ve ”doğal olan” domatesin suyunu içmenizdir. Domatesin özelliklerini saymakla bitmiyor, domates  kalp yağlanması durumunda çok etkilidir. Sağlığınız sizin için birer nimettir.

Domates suyunu göbek yağlanmalarına karşı nasıl kullanacağım derseniz ?

  • Hergün bir bardak domates suyunu 10 gün ara verilerek 1 ay boyunca kullanmanızı öneriyorum.

 

Hanımlar bize yorum ve sorularınızdan çekinmeyin. 🙂 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Please enter your name here