En iyi ve Eğlenceli 2018 Dekorasyonları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:50

ÇATI KATINDAKİ VERANDA DEKORASYONU

New York’taki bu açık hava çekilmesinde, Restorasyon Donanımı için David Sutherland’ın bir Perennials kumaşı kapladığı bir sandalye, masa ve sandalyeler Paola Lenti ve kokteyl masası mekan için özel olarak tasarlandı.

ŞIK AÇIK YEMEK ALANI

Tasarımcı Jamie Durie , Los Angeles’ın evinde yemek yediği, yemek yediği, yemek yediği, eğlendiği ve çalıştığı açık yemek odasını çok seviyor .

PARLAK BLUESTONE PATİO

Bir antika kolye ışık Long Island arazisinde bir bluestone verandada bir Chippendale tarzı kokteyl masanın üzerinde asılı . Masa, Sunbrella kumaşlarında kaplı yastıklar ile Horchow mobilyalarla çevrilidir .

ÇAĞDAŞ TOWNHOUSE PATİO

Perennials kumaş kaplı minderler, David Sutherland tarafından tik ağacından yapılmış mobilyalarla , West Village kasabasının dışında, şimşir çitiyle korunan küçük bir verandada oturmaktadır.

RENKLİ GEOMETRİK VERANDA

Arjantinli tasarımcı Luis Galliussi , İbiza’da bulunan Afrika tekstillerinde kapsanan bir banket, antik Fas kilim kalıntıları ve Fas’ın kalıntıları ile kaplı zemin minderleri bulunan bir minderin yer aldığı model Eugenia Silva Portekiz eviiçin bu küçük verandayı dekore etti halı.

OLAĞANÜSTÜ VERANDA MOBİLYALAR

Bir arka bahçe veranda beklenmedik mobilyalarla doludur: Hasır koltuk, Beall & Bell’in Farrow & Ball’s Off-Black’ine boyanmıştır. Yastıklar Jennifer Shorto tarafından soyulmuş tasarım kumaşlarla kaplanmıştır. ev hem Paris bit pazarında bulundu. 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir