Gebelik kavramı artık yaşam boyunca her kadının tadıcağı duygulardan birisidir.  Gebe(hamile) olmak her anne adayının hakkı ve hayatında anneliği tadacaktır. GebeAnne.Com sitemizi de sadece siz değerli  gebe kadınlara açmış bulunuyoruz. Özellikle gebelik hesaplama, gebelik haftası hesaplama, yumurtlama haftası gibi kadınların aktif kullanabileceği gebelik ile alakalı sistem geliştirdik ve sizlere  hamileliğiniz boyunca takipde kalmanızı sağlayan bir sistemdir.

Kolay ve akıllı olan bu  gebelik hesaplama‘da sizin yapmanız gereken sadece hamileliğiniz de son adet tarihinizin son gününü girmek ve hesapla butonuna basmak. Sistem bu kadar basit. Hanımlar’ın aklına takılan soruları olduğunda bizlerle paylaşmaktan çekinmesin, bilmeyenler içinde açıklayıcı bir konu olarak bilgi sahibi olmasını sağlayabiliriz.

                      GebeAnne sitesinde neler paylaşılmaktadır? 

GebeAnne sitesinde sadece ve sadece kadınların yaşam tarzına uygun konular ve makaleler bulabilirsiniz. Gebelik konusunda aradığınız yanıtları, bebek sağlığı, bebek beşikleri, anne ve bebeğin doğum sürecinde nasıl bir yol izlemesi gerektiği, herşeyi gebeanne.com sitesinde bulabilirsiniz..

 

GebeAnne: Bizlere yorum yazmaktan çekinmeyin hanımlar 🙂

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Please enter your name here