Çocuk sahibi olamayan anneler için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘nun gebe kalamayan kadınlar için hazırladığı kürü sizlerle paylaşacağım.

Çoban çökerten bitkisini çoğu insanımız muhtemelen bilmiyordur. Bu bitki sizin için en önemli rol oynamaktadir.  Çoban çökerten bitkisini tepeleme 1 tatlı kaşığı kullanmanız ve bunu 7-8 dakika kaynatmalısınız.  Hem sabah hem akşam 1er yemek kaşığı soğuk pres keçi boynuzu pekmeziyle birlikte kullanmanız gerekir.  Çoban çökerten ile ileri hızlı hareketlilik eksikliği olan hastalarda faydalı olacaktir..

Doktor raporlarınızda düşük olan değerlerin düzelmesini sağlamak için mutlaka kürden uygulamanız gerekmekte.  Tüp bebek yoluyla hamile kalmaya çalışan hanımlar için Saraçoğlu’nun hekim tarafından konulan teshişlere uyguladığı kürlerde fayda görülmektedir.

Hamile kaldığınızı öğrendiğiniz gün, sabah ve akşam yarım bardak suya 2 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu sıkıp ve içiceksiniz. Eğer çok ekşi geliyorsa 1 yemek kaşığı yani yarım bardak su şeklinde olabilir 1 öğleden önce ve bir öğleden sonra içebilirsiniz. Bu kür’ün en etkili faydası ise kanı en çok sulandıran özelliği olmasıdır.  Pıhtılaşma sorunu yaşıyan kadınlar da 3 ay bu kürü hazırlayıp kullanabilir.

Gebe kalmış veya gebelik yolunda olan anneler, bize yorum yazmaktan ve düşüncelerinizi yazmaktan çekinmeyin 🙂 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Please enter your name here